Togi Transportas

UAB Togi – veržli, entuziaztinga, energinga, sparčiai besiplečianti krovinių pervežimo, perkraustymo, transporto nuomos paslaugas teikianti įmonė, įsikūrusi Kaune.

Sparčiai augantis mumis pasitikinčių klientų ratas puikus paskatinimas augti, plėstis ir tobulėti krovinių transportavimo ir transporto nuomos srityje, todėl nuolat investuojame į savo darbuotojus, įrangą ir transportą, kad galėtume Jums pasiūlyti kuo kokybiškesnes paslaugas. Patenkintas klientas mūsų prioritetas ir paskatinimas tobulėti.

Togi transportas specializuojasi pilnų ir dalinių krovinių gabenimu Lietuvoje ir Baltijos Šalyse. Taip pat teikia butų, namų, biurų, gamyklų, restoranų perkraustymo paslaugas, siuntų pristatymo ir kurjerių paslaugas.

Togi komanda atliks bet kokio sudėtingumo ir apimties kraustymo darbus, perveš Jūsų krovinį. Suteiks visą reikiamą informaciją ir mielai pakonsultuos visais Jums rūpimais klausimais transporto srityje.

Togi Transportas

Mūsų vizija

Suteikti klientams aukščiausios kokybės ir patraukliausios kainos santykį atitinkančias paslaugas.

Sukurti savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, patenkinantį kiekvieno užsakovo poreikius ir užtikrinti pasitikėjimą mūsų įmone.

Transporto rūpesčius patikėkite Togi transporto profesionalams, o Jūs džiaukitės mūsų darbo rezultatais.

Užsakyti paslaugas